Biz Kimiz

Uzaktan eğitim serüvenimiz; Altı Nokta Körler Vakfı, Almanya ve İtalya'dan farklı paydaşların ortaklığında yürüttüğümüz “Görme engelli bireylerin uzaktan eğitim ile mesleki eğitimi” projesiyle 2011 yılında başladı. Geride bıraktığımız 5 yıl boyunca sistem altyapımızı öğrenmeye hevesli her birey için sürekli geliştirdik, sürekli iyileştirdik.

Bugün; bilgiye erişimi gerekliliklerine paralel olarak sürekli kolaylaştırmayı ve Türkçe bilen tüm coğrafyaların Hayat Boyu Ögrenme sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Geleceğin eğitim platformunu bugünden inşa etmek için çalışıyoruz.Katılımcılar İçin Ne Yapıyoruz?

Üniversitelerin İlgili Merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında katılımcılara ulaştıyoruz. Size; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kaliteli ve onaylanmış eğitim ile, hayat boyu öğrenme fırsatı sunuyoruz. Üstelik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanırsanız sertifikanızın onaylanmış şekilde adresinize kargolanmasını sağlıyoruz.


Üniversiteler İçin Ne Yapıyoruz?

Üniversitelerle anlaşmalar yaparak, ilgili merkezlerin öğrenci sayısını arttırıp, teknik ve organizasyonel yüklerini azaltıyoruz. Hayat boyu öğrenme için hazırladığımız aşağıdaki kısa videoyu izleyebilirsiniz.


Gelecegin egitim platformuna bugünden dahil olun.